Wynajem nieruchomości

Ofery firmy Transbet

Firma świadcząca usługi sprzętowo-transportowe oprócz prac ziemnych ma także ofertę wynajmu nieruchomości. Proponujemy Państwu place, hale, budynki, bocznice kolejowe, budynki socjalne w różnych lokalizacjach. Nieruchomości dostępne w ofercie mogą być wynajmowane w częściach lub w całości w zależności od zapotrzebowania kontrahenta. Wszystkie szczegóły dotyczące wynajmu nieruchomości ustalane są indywidualnie po zapoznaniu się z cechami terenu oraz oczekiwaniami klienta. Poniżej przedstawiamy nieruchomości, które są obecnie w częściach lub całości dostępne do wynajmu:

Firma Usługi Sprzętowo-Transportowe Zbigniew Skrzypa posiada w swojej ofercie place, hale, budynki, bocznice kolejowe, budynki socjalne w różnych lokalizacjach. Posiadane przez nas nieruchomości mogą być wynajmowane w częściach lub w całości w zależności od zapotrzebowania kontrahenta. Wszystkie szczegóły dotyczące wynajmu ustalane są indywidualnie po zapoznaniu się z cechami terenu oraz oczekiwaniami klienta. Poniżej przedstawiamy nieruchomości, które są obecnie w częściach lub całości dostępne do wynajmu:

1. Nieruchomość zabudowana do wynajęcia w częściach:

Ul. Andrzeja Struga 53-59,

Bardzo korzystne położenie wpływa na atrakcyjność działki do prowadzenia w tym miejscu różnego rodzaju działalności. Położona bezpośrednio przy wjeździe do miasta Szczecin przy drodze krajowej nr 10, 1km od węzła autostrady A6 z drogą krajową nr 10.

Na nieruchomości znajdującej się na 5 działkach o łączniej powierzchni 6 hektarów znajdują się m.in.:

- Hala stalowa o powierzchni 2000m2, kubaturze 6000m3, wysokości 12m, szerkości 22m, długości 160m

- Bocznica kolejowa

- Budynki socjalne

- Plac częściowo utwardzony betonem, częściowo frezem asfaltowym

- Budynek lokomotywy

Nieruchomość zabudowana do wynajęcia

prev next

2. Nieruchomość zabudowana do wynajęcia w częściach lub w całości

Gardno, ul. Żelisławiecka 9

Nieruchomość położona 200m od drogi krajowej S3 Szczecin-Gorzów Wielkopolski przy zjeździe na Gryfino i około 400m od powstającego Gryfińskiego Parku Technologicznego. Zwarzywszy na uregulowania prawne oraz dostępność nieruchomość ta staje się doskonałą alternatywą dla działek znajdujących się na GPT.

Działka o powierzchni 3 hektarów zabudowana jest dwoma budynkami murowanymi o łącznej powierzchni 1000m3 znajdującymi się na utwardzonym placu

 Nieruchomość zabudowana do wynajęcia

prev next